II Moto-Rodeo w byłym kamieniołomie - relacja

Długa trasa częściowo zlokalizowana w lesie, błoto i dwa bardzo trudne podjazdy zmęczyły zawodników podczas przeszło godzinnej jazdy. Najlepsi okazali się dwaj zawodnicy ze Szczawnicy.

Zwycięzcą rozegranego dzisiaj II Moto-Rodeo organizowanego przez szczawnicki Motorowy Klub Sportowy Moto-Pasja, w kategorii seniorów wygrał już po raz drugi Łukasz Szczepaniak "Kapsel". W kategorii juniorów zwyciężył Andrzej Bandyk. Obaj zawodnicy reprezentują organizatora zawodów. Pierwszy wśród seniorów przejechał trudną trasę aż 11 razy, pierwszy wśród juniorów zrobił 9 okrążeń. Podobną ilość zaliczyli Michał Żytkowicz z seniorów i Adam Podgórski (RMK Tylmanowa) z juniorów, lecz zajęło im to więcej czasu. Dwóm zawodnikom motory odmówiły posłuszeństwa Szczepanowi Giemzikowi - 2 okrążenia oraz Piotrowi Mastalskiemu - 1 okrążenie.  W sumie w zawodach wzięło udział 12 zawodników.